У Броварах провели евакуацію людей з адмінбудівлі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/65636400_325919938319707_3261275917481148416_n.jpg)
На майдані Свободи в Броварах рятувальники проводили навчальну евакуацію людей з приміщення адмінбудівлі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/65702536_325919398319761_6360242310722093056_n.jpg)
Були відпрацьовані практичні дії в умовах екстремальних ситуацій та проведено роз’яснювальну роботу щодо дій керівного складу, персоналу установи під час виникнення надзвичайної ситуації, проведено тренувальні заходи евакуації при пожежі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/65587485_325919864986381_2339644801265172480_n.jpg)
Навчальна евакуація проведена вдало, адже працівники адмінбудівлі в достатньо короткий проміжок часу організовано, без паніки та скупчень залишили приміщення, повідомляє Броварська міська рада.
Фото зі сторінки Броварської міськради