У Броварах депутати вчилися поведінці в умовах бойових дій
![У Броварах депутати вчилися поведінці в умовах бойових дій У Броварах депутати вчилися поведінці в умовах бойових дій - зображення](/storage/resized/lg/news/959d28dc-2203-4da2-8ce9-0299a0fbdb1c/272600009_3145762222356782_6624537913099750154_n-1024x768.jpg)
Портал Громадський ревізор повідомив, що 15 лютого у Броварах відбулися навчання для посадовців. Під час занять відпрацьовували поведінку в умовах бойових дій. Участь взяли міський голова Броварів, секретар міської ради, а також депутати.
Під час занять депутати вчилися стріляти автоматичної зброї, метати гранати та отримали базові знання з медичної допомоги. Посадовці тренувалися стріляти спочатку у паперові мішені зі стрілецької зброї різного калібру: пістолети, гвинтівки чи АК-47, а згодом вирушили на мініполігон вправлятися у киданні тренувальних гранат.
"Ваше завдання: допомогти населенню зорієнтуватися у надзвичайних ситуаціях. Заспокоїти людей і самим зберігати спокій. У нас є регулярні війська, є потужні військові сили, готові стримати будь-яке вторгнення. Завдяки нашій армії, можливо, вам не доведеться скористатися отриманими зараз знаннями, та все ж краще бути поінформованим", – зазначив керівник Центру військово-патріотичного спортивно-стрілецького виховання "Варта Київської Русі" Олександр Чекмаз.
Нагадаємо, у Броварах відбувся навчально-тренувальний збір поліції. Такі заходи покликані перевірити оперативність реагування поліції на випадок ускладнення оперативної обстановки.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.