Бровари
Події

У Броварах депутати вчилися поведінці в умовах бойових дій

Заняття для посадовців пройшли на території спортивно-стрілецького комплексу "Сапсан".

У Броварах депутати вчилися поведінці в умовах бойових дій - зображення

Портал Громадський ревізор повідомив, що 15 лютого у Броварах відбулися навчання для посадовців. Під час занять відпрацьовували поведінку в умовах бойових дій. Участь взяли міський голова Броварів, секретар міської ради, а також депутати.

Під час занять депутати вчилися стріляти автоматичної зброї, метати гранати та отримали базові знання з медичної допомоги. Посадовці тренувалися стріляти спочатку у паперові мішені зі стрілецької зброї різного калібру: пістолети, гвинтівки чи АК-47, а згодом вирушили на мініполігон вправлятися у киданні тренувальних гранат.

"Ваше завдання: допомогти населенню зорієнтуватися у надзвичайних ситуаціях. Заспокоїти людей і самим зберігати спокій. У нас є регулярні війська, є потужні військові сили, готові стримати будь-яке вторгнення. Завдяки нашій армії, можливо, вам не доведеться скористатися отриманими зараз знаннями, та все ж краще бути поінформованим", – зазначив керівник Центру військово-патріотичного спортивно-стрілецького виховання "Варта Київської Русі" Олександр Чекмаз.

Нагадаємо, у Броварах відбувся навчально-тренувальний збір поліції. Такі заходи покликані перевірити оперативність реагування поліції на випадок ускладнення оперативної обстановки.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.