Бровари
Події

У Броварах відбувся навчально-тренувальний збір поліції

Такі заходи покликані перевірити оперативність реагування поліції на випадок ускладнення оперативної обстановки.

У Броварах відбувся навчально-тренувальний збір поліції - зображення

Пресслужба Броварського райуправління поліції інформує про те, що 14 лютого пройшов навчально-тренувальний збір по тривозі особового складу.

Зазначається, що такі тренування проводять з метою перевірки швидкості реагування співробітників поліції у разі ускладнення оперативної обстановки у регіоні, готовності до виконання службових обов'язків в особливих умовах та координації дій особового складу за сигналом "навчальна тривога".

Начальники служб Броварського РУП перевірили дієвість схеми оповіщення правоохоронців, провели стройовий огляд, а також перевірили наявність та укомплектованість "тривожних валіз". Правоохоронці підсумовують: працівники поліції Броварщини готові до виконання своїх службових обов’язків.

Нагадаємо, на полігоні під Києвом тероборонці опановували застосування протиракетних комплексів. Курс з підготовки інструкторів-операторів для комплексів "Стугна" і "Корсар" триває 10 днів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.