У Борисполі запрацювало FM-радіо
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/Untitled-1-4.jpg)
Від 24 серпня дізнатися про новини міста можна буде не лише по телевізору чи інтернету, а іще по радіо.
Частота "Бориспіль FM" - 94,9. Працюватиме із 8:00 і до 12:00, потім в ефірі можна буде почути ретрансляцію радіо «Промінь», а із 16:00 в ефір повернеться Бориспіль.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68996207_2919153084825096_8318234419689160704_n.jpg)
" 24.08.2019 - День народження Радіо FM Бориспіль на хвилі 94,9. Це - подарунок бориспільській громаді у День народження Української держави. Приємно бути причетним до створення інформаційного простору Борисполя. "Хто володіє інформацією, той володіє світом!" - пам'ятаймо про це", - написала заступник міського голови Людмила Пасенко.