#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Бородянка
Вода

У Бородянці тариф на воду піднімуть майже до 50 грн

10.11.2021 16 Бобрик1 Юлія1 0

З 15 листопада вартість на водопостачання та водовідведення для жителів містечка Бородянка під Києвом становитиме 49,50 грн.

pixabay.com

Про це повідомили на сайті Бородянської селищної ради.

У Бородянці піднімуть тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення. З 15 листопада він зросте до 49,50 грн.

Відповідне рішення було прийнято на позачерговому засіданні виконавчого комітету селища.

Варто зауважити, що також розглядалося питання, щодо поетапного введення нового тарифу протягом 2022 року, яке відхили через можливе навантаження на бюджет громади в умовах суттєвого загальнодержавного підвищення цін на електроенергію.

Як повідомляв «Погляд», у місті Кагарлик, Обухівського району, втілили проєкт реконструкції водозабірного вузла за майже 4 мільйони гривень.

Нагадаємо, що влітку у водоймах на Київщині знову гинула риба.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.