Новини
Україна
Бородянка
Немішаєве

У Бородянці відкрили нове поліцейське відділення

Правоохоронці підрозділу надають послуги мешканцям Бородянської, Немішаївської та Пісківської громад.

У Бородянці відкрили нове поліцейське відділення - зображення
Фото: Бородянська територіальна громада

У Бородянці відкрили нове поліцейське відділення, яке надаватимуть послуги мешканцям Бородянської, Немішаївської та Пісківської громад. Про це повідомили в Telegram-каналі Бородянської територіальної громади.

"Лише за першу добу з моменту відкриття наші поліцейські прийняли звернення від 61-ї людини. Триває виявлення вбитих окупантами мирних жителів. Станом на 12 травня на території Бородянки, органи слідства та криміналісти вже оглянули  та скерували на судмедекспертизи щонайменше 121 тіло загиблих цивільних осіб. Ще приблизно 25 мешканців залишаються у списках зниклих безвісти – ми продовжуємо їх пошук", –

керівник поліції Бучанщини Андрій Ткач

Наразі правоохоронці Бородянки продовжують виявляти мародерів та колаборантів, допомагають мирному населенню подолати наслідки бойових дій, продовжують фіксацію звірств російських військових на території обслуговування.

Нагадаємо, днями також у Бородянці відновив роботу центр зайнятості.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.