Новини
Україна
Буча
Вишгород

У Білоцерківському, Вишгородському та Бучанському районах сьогодні може бути гучно

Мешканців Київщини закликають зберігати спокій.

У Білоцерківському, Вишгородському та Бучанському районах сьогодні може бути гучно - зображення

Сьогодні, 27 жовтня на ТДВ "Рокитнянський спецкар'єр", що в Білоцерківському районі, заплановано проведення вибухових робіт. Як пояснюють у пресслужбі КОВА, дані вибухи будуть пов’язані з технологічними роботами.

Крім того також можливі звуки вибухів у Бучанському та Вишгородському районах.

Сьогодні, 27 жовтня, з 10:00 до 15:00 у Бучанському районі та з 14:00 до 15:00 у Вишгородському районі піротехніки будуть знешкоджувати вибухонебезпечні предмети, залишені окупантами.

Таким чином у трьох районах області сьогодні може бути гучно. Тому мешканців Київщини закликають зберігати спокій, бути обачними та слідкувати за інформацією лише з офіційних джерел.

Нагадаємо, на Київщині піротехніки вже знешкодили близько 71,5 тис. вибухонебезпечних предметів. Всього з початку робіт фахівці очистили 21298,25 га території, з них 4872,34 га – с/г угідь, 59,075 га – акваторії водних об’єктів. Перевірили 2077 домогосподарств, 1273 об’єктів, 1865,4 км автомобільних доріг тощо.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.