Новини
Новини Київської області
Біла Церква
Білоцерківський район

У Білій Церкві попрощалися з істориком Олексієм Стародубом

Олексій Володимирович помер 11 січня в Австрії після тривалої боротьби з важкою хворобою.

У Білій Церкві попрощалися з істориком Олексієм Стародубом - зображення
У Білій Церкві попрощалися з істориком Олексієм Стародубом - 1 - зображення
У Білій Церкві попрощалися з істориком Олексієм Стародубом - 2 - зображення
Фото: Крокус

16 березня відбулося прощання з істориком, краєзнавцем та старшим науковим співробітником Білоцерківського краєзнавчого музею – Олексієм Стародубом. Сумну звістку повідомила пресслужба Білоцерківської міської ради.

За роки самовідданої, сумлінної праці, Олексій Стародуб зробив вагомий внесок у наукові дослідження про Білу Церкву. Видав низку статей про літописний Гюргів, які досі є основою знань про середньовічний розділ історії Білої Церкви. Загалом науковий доробок білоцерківського історика є дуже багатим і складається з публікацій, присвячених, окрім археології, історії козацтва, освіти, краєзнавчого руху.

За словами місцевих, його можна було сміливо вважати провідним дослідником Білоцерківської історіографії.

Як стало відомо, Олексій Володимирович помер 11 січня в Австрії після тривалої боротьби з важкою хворобою, тож членами родини було прийнято рішення кремувати його за кордоном, а пізніше ‒ провести церемонію прощання у Білій Церкві.

Нагадаємо, наприкінці листопада також повідомлялося, що помер герой України та син командувача УПА Юрій Шухевич.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.