Біла Церква
Культура

У Білій Церкві обрали переможців премії ім. Нечуя-Левицького

Міська літературно-мистецька премія ім. І. С. Нечуя-Левицького вручається з 1992 року.

У Білій Церкві обрали переможців премії ім. Нечуя-Левицького - зображення
Фото: pixabay

Пресслужба Білоцерківської міськради повідомила, що переможців премії визначили 8 лютого, під час засідання виконавчого комітету.

Зауважимо, що літературно-мистецька премія ім. І. С. Нечуя-Левицького присуджується лише один раз на рік, а комісія визначає не більше двох лауреатів.

Цього року це Рибак Ірина Вадимівна та Мілейко Ольга Борисівна. Ірині Рибак вручили премію за вагомий внесок у розвиток театрально-декораційного мистецтва 87-88-го сезону, а Ользі Мілейко – за персональну виставку "Краса поруч" та популяризацію образотворчого мистецтва.

У міськраді нагадали, що за 29 років її лауреатами стали 58 творчих особистостей, колективів. Лауреатами можуть стати творчі працівники в галузі літератури та мистецтва, окремі творчі колективи, що представляють цілісну творчу роботу, чи їхні керівники, які живуть і творять у Білій Церкві.

Цьогорічні переможці премії отримають винагороду у розмірі 5 тисяч гривень.

Раніше повідомлялося, що у Білій Церкві стартує школа менторства. Розповідатимуть про нові можливості фінансування в посткарантинний період.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.