Новини
Біла Церква
Київщина-суспільство

У Білій Церкві стартує школа менторства

Розповідатимуть про нові можливості фінансування в посткарантинний період.

У Білій Церкві стартує школа менторства - зображення

18 лютого в Білій Церкві стартує школа менторства для представників малого та середнього підприємництва, де розповідатимуть про швидку адаптацію бізнесу до нових можливостей фінансування в посткарантинний період, повідомляють на сторінці організаторів.

Адаптувати навчання в школі менторства планують під напрямки бізнесу слухачів, які візьмуть участь в програмі. Навчання відбуватиметься протягом 12 днів до 13 березня.

"В цей час ми подбаємо про участь відомих менторів та професійних тренерів – тому буде дуже цікаво. Організуємо три виїзних заходи (Київ та область) – і це буде пізнавально та незабутнє".

У Білій Церкві стартує школа менторства - зображення

Зазначається, що навчання в школі менторства буде безкоштовним.

Нагадаємо, в лютому в бучанському центрі "Дія. Бізнес" проведуть майстер-класи для підприємців, зокрема, там розповідатимуть про нововведення в трудовому законодавстві у 2022 році, історії успіху брендів від їхніх творців, а також про комунікаційну психологію підприємців.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.