У Білій Цілій четверо молодиків напали на 40-річного чоловіка: свідків події розшукують
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/75231701_459022424732996_5111346721049280512_n.jpg)
Слідчими Білої Церкви розслідується розбійний напад чотирьох молодиків, віком від 19 до 22 років на 40-річного чоловіка.
Досудове розслідування встановило, що в серпні цього року підозрювані в інтернеті створили оголошення про продаж квадроциклу за заниженою ціною. Далі сторони домовилися про зустріч у Білій Церкві, під час якої напали на потерпілого та заволоділи грошима, після чого зникли з місця злочину.
Після встановлення та затримання нападників, їх дії було кваліфіковано за ч.2 ст.187 (#розбій) Кримінального кодексу України, а їм обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72966627_459022481399657_8802587704249286656_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72839945_459023114732927_8927292363156488192_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/75199766_459023161399589_1713086201801474048_n.jpg)
Однак, в подальшому, в результаті оскарження вказаного запобіжного заходу підозрюваним апеляційною інстанцією було змінено запобіжний захід з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт.
18 жовтня 2019 року при продовженні строків розслідування, слідчий суддя Білоцерківського міськрайонного суду відмовив в задоволенні клопотання сторони обвинувачення про застосування підозрюваним запобіжного заходу у виді цілодобового домашнього арешту.
Поліція звертається до всіх з проханням, хто став свідком чи очевидцем цього розбійного нападу або кому відомі факти чи обставини інших подібних дій, звернутися до Білоцерківського відділу поліції.
Фото - поліція Білої Церкви.