У Білій Церкві знову виявили нелегальних мігрантів
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/74214578_462486617719910_8670058778864910336_n.jpg)
За результатами перевірок Білоцерківська поліція спільно з працівниками Державної міграційної служби вже притягнула до відповідальності 17 осіб, з них 5 подань направлені на скасування посвідок на тимчасове проживання в Україні, 8 - про скасування дозволу на імміграцію та 1 подання - про скорочення строку тимчасового перебування в Україні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/76695178_462486637719908_128675583805620224_n.jpg)
Про це повідомили у поліції Білої Церкви.
Зокрема, була встановлена особа громадянина Вірменії, який не виконав рішення про примусове повернення та згодом було задоволено звернення про його примусове видворення з нашої країни.
Працівники Білоцерківського відділу поліції доставили іноземця до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства для виконання такого рішення.
Операція «Мігрант» у місті продовжується.
Фото - поліція Білої Церкви.