Новини
Біла Церква
Автоновини

У Білій Церкві запропонували створити автовокзал на базі вокзалу залізничної станції Роток (ВІДЕО)


Ініціатори обґрунтовують цю ініціативу її важливістю для розвитку інфраструктури міста та необхідністю створення міжміського автовокзалу у Білій Церкві.

Про це повідомляє Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви.

За словами ініціаторів, це вигідне місце розташоване поруч з трасою Е-95, зупинкою електричок, білоцерківським шинним заводом «Росава», індустріальним парком "Біла Церква" та кінцевими зупинками міського громадського транспорту, в тому числі й тролейбусів 1-го, 2-го та 5-го маршрутів.

Після першого звернення Білоцерківської міської ради від 31 жовтня 2019 року (№ 472-81-VII) до Кабінету Міністрів України та Укрзалізниці, Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви підготувала ще два звернення до філій балансоутримувачів станції Роток. Якщо на останнє з цих звернень від 2 квітня 2020 року Агенція так і не отримала відповідь, та попередні відповіді просто відсилали до інших філій-балансоутримувачів Укрзалізниці.

Депутат Білоцерківської міськради та директор Агенції стратегічного розвитку Білої Церкви Володимир Бабенко звернувся до т.в.о голови КОДА Василя Володіна, т.в.о. голови правління Укрзалізниці Івана Юрика, міністра інфраструктури Владислава Криклія за допомогою у вирішенні питання створення міжміського автовокзалу Біла Церква, який може обслуговувати південь Київської області з населенням майже 500 000 жителів.

Нагадаємо, раніше «Погляд» вже повідомляв, що приміщення вокзалу залізничної станції «Роток» стоїть зачинене, занепадає та набуває неприглядного вигляду, з приводу чого міські депутати звертались до Кабміну та Укрзалізниці з проханням посприяти організації використання адмінбудівлі станції.

https://www.facebook.com/astrbt/videos/537016396961127/