У Білій Церкві з’явиться нова алея
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/imgbig-15-2000x1125.jpg)
Найближчим часом на території житлового масиву Піщаний, що у Білій Церкві, розпочнеться будівництво нової алеї.
Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.
Це один з найбільших мікрорайонів міста, із багатоповерховою забудовою. Жителі масиву неодноразово скаржились на те, що при великій кількості жителів, в тому числі молодих батьків з дітьми дошкільного і шкільного віку, на масиві не вистачає облаштованих зон відпочинку. Тож в цьому році міський бюджет передбачив значні кошти на облаштування інфраструктури для відпочинку на Піщаному.
Очікувана вартість будівництва, згідно з проектно-кошторисною документацією, становить трохи більше 3,367 тис. грн. За результатами тендерної закупівлі переможцем визначено ТОВ «Будкомпані-Груп» з пропозицією 3,173 тис. грн, економія при цьому становить близько 200 тис. грн.
Згідно проекту на масиві побудують пішохідні доріжки зі встановленням лавок та енергозберігаючим LED-освітленням, які допоможуть створити там комфортні та безпечні умови.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/imgbig-1-8-2000x1125.jpg)
Будівництво алеї заплановано на ділянці від вул. Героїв Чорнобиля, 5/2 до вул. Героїв Чорнобиля, 5/6. На даний час це невпорядкована територія з хаотично ростучими деревами та кущами на ній.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/imgbig-2-4-2000x1334.jpg)
Тому перед початком будівельних робіт передбачено розчищення території від рослинності, які знаходяться на місці запроектованих доріжок. Розчищення заплановано з максимальним збереженням існуючих зелених насаджень.
Тож маємо надію, що після завершення будівництва, ця алея стане улюбленим місцем відпочинку жителів білоцерківського масиву Піщаний!
Ілюстрації - Білоцерківська міська рада.