У Білій Церкві відновили роботу поліцейські велопатрулі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/98338461_596045877697316_482408227015753728_o.jpg)
Правопорядок на дорогах Білої Церкви та, особливо, в білоцерківському дендропарку "Олександрія" відтепер буде охоронятися велопатрульними Білоцерківського відділу поліції.
Про це повідомляє поліція Білоцерківщини.
Крім цього, білоцерківські велопатрульні будуть превентивно працювати з населенням міста стосовно дотримання правил карантину, правил дорожнього руху та поведінки поблизу водойм.
Основна перевага поліцейських велопатрулів полягає в тому, що вони можуть оперативно відреагувати на правопорушення у зонах патрулювання та з легкістю подолати перешкоди, які не можливо здолати за допомогою автомобіля.
Нагадаємо, нещодавно "Погляд" повідомляв, що поліцейські велопатрулі відновили свою роботу у Броварах.
Фото - поліція Білоцерківщини.