Новини
Анонси
Біла Церква

У Білій Церкві відкриють Центр пробації


Це буде єдиний в Україні такий модельний офіс і функціонуватиме він саме у Білій Церкві.

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

25 листопада міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий та його заступник Інна Новогребельська провели робочу зустріч із представниками Проекту NORLAU «Підтримка судової реформи в Україні через повномасштабне  впровадження Пробації в Україні».

Проект запроваджують з метою зменшення рецидивної злочинності, підвищення загального рівня безпеки, зменшення кількості правопорушень, забезпечення безпеки населення шляхом розроблення та здійснення комплексу заходів, спрямованих на усунення причин та умов учинення протиправних діянь, а також налагодження дієвої співпраці органів Пробації, виконавчих органів міської ради, місцевих органів виконавчої влади у цій сфері.

Під час зустрічі директор «Центру пробації» Олег Янчук запросив керівництво міста на відкриття модельного офісу Білоцерківського міськрайонного відділу філії Державної установи "Центр пробації" у м Києві та Київській області, яке відбудеться 3 грудня.

Центр Пробації у Білій Церкві розмістять у комунальному приміщенні на вул. Шолом-Алейхема, 27, яке розташоване в центральній частині міста, має зручну транспортну розв’язку, до нього під’єднані всі необхідні комунікації.

Віллі Гілл, представник NORLAU Проекту Пробації, відмітив, що досвід Білої Церкви буде важливим елементом, складовою наступного міжнародного проекту, на який зараз подано заявку. Тобто норвежці і в подальшому підтримуватимуть розвиток Пробації в Україні, шляхом розвитку послуг у пілотних регіонах, зокрема і в Білій Церкві.

Для довідки: Пробація — це система наглядових та соціально-виховних заходів, що застосовуються за рішенням суду до засуджених, виконання певних видів кримінальних покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, та забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинуваченого.

Фото - Білоцерківська міська рада.