![У Білій Церкві відкрили дитячий травматологічний пункт](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/U-Bilij-TSerkvi-vidkryly-dytyachyj-travmatologichnyj-punkt-3.jpg)
Цілодобовий травматологічний пункт на базі хірургічного відділення КЗ КОР «Київська обласна дитяча лікарня №2» працюватиме у Білій Церкві по вул. Шолом-Алейхема, 46.
Про це повідомила прес-служба Білоцерківської міської ради.
Такий дитячий травмпункт є першим на Київщині та оснащений сучасною технікою за кошти обласного бюджету. За 2018 рік по допомогу звернулось 3987 дітей із травмами, тому цей дитячий травмпункт є важливим для Білої Церкви та Київської області.
![У Білій Церкві відкрили дитячий травматологічний пункт](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/U-Bilij-TSerkvi-vidkryly-dytyachyj-travmatologichnyj-punkt.jpg)
Умови надання допомоги до цього були вкрай незручними як для дітей, так і для медперсоналу. Травмовані діти з екстреної медичної допомоги потрапляли спочатку в приймальне відділення основного 5-поверхового корпусу лікарні. Потім на 4 поверсі дитині робили рентген і лише згодом у будь-який час доби та негоду, перевозили їх до хірургічного відділення іншого корпусу, який розташований окремо на території лікарні.
![У Білій Церкві відкрили дитячий травматологічний пункт](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/U-Bilij-TSerkvi-vidkryly-dytyachyj-travmatologichnyj-punkt-2.jpg)
Тепер бригада екстреної медичної допомоги може одразу доставляти дітей до травмпункту для надання допомоги. На місці вже проводиться первинний огляд, ставиться діагноз, медики роблять рентген-обстеження і надають вчасну медичну допомогу.
Фото - прес-служба Білоцерківської міської ради.