У Білій Церкві відбувся риболовний фестиваль для дітей
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/zmagannya_01_06_19_05.jpg)
1 червня стартував Всеукраїнський фестиваль для дітей «Flagman Kids Ukraine - 2019». Фестиваль відбувся у 18 містах країни. На Київщині він пройшов у столиці на озері Тельбін, що у Дніпровському районі. А вже 2 червня він відбувся у Білій Церкві, на обвідному каналі в районі верхнього озера «Острів дитинства».
Про це повідомив Київський рибоохоронний патруль.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/zmagannya_01_06_19_03.jpg)
Змагання відбулися у двох вікових групах: до восьми та від дев’яти до п’ятнадцяти років. Кількість учасників становила близько 90. Кожна дитина отримала гарантований подарунок від спонсорів. Призери - медалі, а переможці - кубок та цінні подарунки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/zmagannya_01_06_19_07.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/zmagannya_01_06_19_09.jpg)
Організатором подій став рибальський клуб «Flagman».
Фото - Київський рибоохоронний патруль.