Новини
Біла Церква

У Білій Церкві відбувся «Олександрійський бал»


Днями вже другий рік поспіль у мальовничому білоцерківському парку «Олександрія» відбувся «Олександрійський бал» - яскраве дійство, яке привабило численних учасників та гостей.

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

На Малій Галявині біля Бальної зали організували музичну програму та бал, які не залишили байдужим жодного учасника.

Ошатні вбрання, урочисті історичні танці, класична музика, відтворення часів ХІХ століття епохи графів Браницьких. В цій атмосфері маленькі принцеси та принци відчули себе у казці, а дорослі красуні та красені перенеслися в минуле, відчувши себе знаними особами.

Бал відвідали близько п’яти тисяч білоцерківців.

Під час заходу кожен міг знайти для себе щось цікаве. Своїми виступами присутніх тішили артисти студії Студії старовинного танцю «La Rêverie», тріо «Art Family» та запрошені музиканти; музикознавець  та піаністка Людмила Вольська виступили з програмою «Музика в палаці Браницьких».

Учасники дійства мали змогу пограти в бадмінтон, взяти участь в історичній грі «Городки», танцювальному флешмобі, що дав змогу повністю зануритися в часи Браницьких; насолодитися красою живопису, відвідавши Алею художників, тощо.

Також були проведені майстер-класи з бальних танців для дорослих та малих; уроки з живопису на Великій галявині від Олександри Кондратенко; містяни та гості мали змогу дізнатися більше про дендропарк «Олександрія», відвідавши екскурсії.

В Турецькому будинку відбулася презентація дослідження на тему «Третій павільйон Палацового комплексу в Олександрії» від Олександра Іванова.

Фото Романа Наумова.