Новини
Біла Церква

У Білій Церкві ветеринарні медичні препарати замість утилізації викинули на смітник


У Білій Церкві ветеринарні медичні препарати замість утилізації викинули на смітник

1 серпня на одній із вулиць Білої Церкви на Київщині у смітнику біля житлового будинку було знайдено медичні ветеринарні препарати (антибіотики, вакцини тощо). Про знахідку працівники центру оперативного реагування Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради повідомили до Білоцерківського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області (далі – Управління).

Прибувши на місце виклику, спеціалісти Управління та Білоцерківської міської державної лікарні ветеринарної медицини провели обстеження та збір інформації, а всі виявлені медичні ветеринарні препарати доставили до Білоцерківської міської державної лабораторії Держпродспоживслужби для їх подальшого знешкодження.
під час утилізації та знищення неякісних, фальсифікованих та незареєстрованих ветеринарних лікарських засобів, у тому числі тих, термін придатності яких закінчився.

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області звертається до всіх суб'єктів господарювання, що здійснюють господарську діяльність у галузі ветеринарної медицини, під час утилізації та знищення неякісних, фальсифікованих, незареєстрованих або протермінованих ветеринарних лікарських засобів дотримуватись вимог законодавства, а саме:

  • Закону України «Про ветеринарну медицину»,
  • Закону України «Про затвердження Правил транспортування та зберігання ветеринарних препаратів, субстанцій, готових кормів, кормових добавок та засобів ветеринарної медицини у ветеринарних аптеках, їх структурних підрозділах, на базах, складах тощо» .

Нагадуємо номери телефонів «гарячої лінії» Держпродспоживслужби: (044)-364-77-80, +38 (050) 230-04-28.