У Білій Церкві та на Миронівщині знайшли небезпечні предмети
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/IMG-bc36e2e4981ee8b1fc61420b52642d8d-V.jpg)
23 грудня піротехніки Аварійно-рятувального загону спецпризначення м. Біла Церква знешкодили 3 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн, що були виявлені та вилучені під час обстеження території у м. Біла Церква та с. Ходорів Миронівського району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/IMG-91462444d71d0d4b56e03499fdc2eae6-V.jpg)
Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Київській області.
Вибухонебезпечні предмети були знешкоджені шляхом підриву у завчасно визначеному кар’єрі.
Рятувальники застерігають: якщо ви знайшли невідомий предмет, в жодному разі не торкайтеся його, а одразу ж сповістіть про це за номерами «101» або «102»!
Фото - ГУ ДСНС України у Київській області.