У Білій Церкві студенти провели акцію проти поширення наркотиків
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/imgbig-3-4-2000x1127.jpg)
Вчора, 22 травня у Білій Церкві міська студентська рада провела акцію «Молодь проти зловживання наркотиками та їхнім незаконним обігом».
Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/imgbig-1-7.jpg)
Останнім часом у Білій Церкві побільшало випадків вандалізму на зупинках та будівлях, а саме розміщення посилань на інтернет-ресурси, які сприяють поширенню наркотиків, що викликало обурення у багатьох молодих людей міста.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/imgbig-2-3.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/imgbig-4-3-2000x1127.jpg)
Саме тому студенти виступили з ініціативою провести цю акцію.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/imgbig-5-2-2000x1127.jpg)
Отож, небайдужі студенти «Білоцерківського медичного коледжу», «Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу», «Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну» та інших навчальних закладів міста вийшли на вулиці Білої Церкви, щоб зафарбувати шкідливі посилання та провести інформаційну роботу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/imgbig-14.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/imgbig-6-2-2000x1127.jpg)
У заході взяли участь працівники управління з питань молоді та спорту міської ради Білої Церкви.
Фото - Фастівська міська рада.