У Білій Церкві рятувальники визволили заблоковану у кімнаті дитину
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190331_025420-1500x2000.jpg)
31 березня о 2:44 на пульт зв'язку Аварійно-рятувального загону спеціального призначення надійшло повідомлення про те, що у Білій Церкві по вул. Молодіжній закриті вхідні двері кімнати, за якими знаходиться дитина 3-ох років.
Про це повідомили у Головному управлінні ДСНС України у Київській області.
На місце події негайно виїхали рятувальники. У присутності працівників поліції вони за допомогою немеханізованого інструменту деблокували вхідні двері кімнати.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/IMG_20190331_025455-1500x2000.jpg)
Фото - Головне управління ДСНС України у Київській області.