Новини
Біла Церква

У Білій Церкві припиняють діяльність «наливайок», які торгують сурогатним алкоголем


Фото Віктора Левицького

У місті відновилася активна робота громадськості та поліції щодо ліквідації порушень правил торгівлі у так званих "наливайках".

Про це повідомив білоцерківець Віктор Левицький.

В рамках відпрацювання зафіксовані порушення в чотирьох об'єктах міста. Складені адмінпротоколи, де зафіксовані порушення продажу на розлив та за підозріло дешевими цінами 10-12 грн за 100 грам. Звісно, це - "сурогат", який виготовлений з дешевих технічних спиртів з великим вмістом ацетону, метилу, ельдегідів та різних кислот.

На всіх перевірених об'єктах власники, продавці визнавали провину та без перешкод надавали можливість для складання протоколів.

Тільки одна «наливайка», під назвою "Граф", вирішила без бою не здаватися. Продавець відмовилася надавати документи та зателефонувала власнику. Власник приїхав не один, а з іншими людьми, які представлялися атошніками, афганцями і бувшими міліціянтами, та які почали погрожувати перевіряльникам розправою.

Проте була викликана поліція і всі документи для складання протоколу були надані, протокол складений. Тепер цьому об’єкту за порушення правил торгівлі загрожує не тільки штраф. За перешкоджання в фіксуванні порушення відповідальність дуже жорстка, адже йшло оперативне відпрацювання з детальною фіксацією і наслідки тепер будуть фатальними.

В зв'язку з виниклими обставинами на сесію міської ради, яка відбудеться 31 жовтня, білоцерківський відділ поліції вносить подання з вимогою припинити підприємницьку діяльність за місцем розташування МАФ "ГРАФ", тобто розірвати договір сервітуту на виконання земельної ділянки під розміщення МАФ.

Тому всі небайдужі білоцерківці запрошуються 31 жовтня прийти в сесійну залу та підтримати подання-вимогу білоцеківського відділу поліції.