Новини
Біла Церква

У Білій Церкві проходить обласний етап військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)


Департамент освіти і науки Київської облдержадміністрації та «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» організували проведення у місті ІІ обласного етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».

Департамент освіти і науки Київської облдержадміністрації та «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» організували проведення у місті ІІ обласного етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».

Про це повідомили у Білоцерківській міській раді.

Тематичні заходи  відбуватимуться на базі військової частини розташованої у Білій Церкві  та у «Володарській спеціалізованій школі-інтернаті - центрі реабілітації».

Учасниками гри - 45 роїв (команд) з районів, міст, ОТГ Київщини та рій з міста Авдіївка Донецької області. Загальна кількість учасників - 360 юних джур, 80 виховників.

19 червня у Білій Церкві біля стели Героям Небесної Сотні заходи розпочалися збором та шикуванням учасників гри. Вони взяли участь у парадному однострої,  церемонії вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні «Пам’ятаймо подвиг Героїв».

Далі учасники переїхали до місця дислокації легендарної 72–ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, де відбулося урочисте відкриття гри.

На території військової частини розгорнули локацію «Український патріот», на якій джури зустрілися з військовослужбовцями 72-ї окремої механізованої бригади, взяли  участь у майстер-класах «Проходження військової смуги перешкод», «Збирання та розбирання автоматичної зброї», конкурсах «Впоряд» та «Стрільба з пневматичної зброї».

Протягом наступних трьох днів передбачено проведення ще 7-ми конкурсів. У конкурсі «Добре діло» джури звітуватимуть про проведені добрі справи: екологічні, патріотичні акції, волонтерську допомогу воїнам АТО, ООС, літнім людям тощо. Під час конкурсу «Рятівник» демонструватимуть навики надання долікарської допомоги. Туристську майстерність рої покажуть на туристсько-спортивній смузі перешкод, під час конкурсів «Топографія» та «Таборування». Також програмою гри передбачено конкурси: творчо-мистецький звіт роїв «Ватра» та інтелектуальна вікторина «Відун».

Переможці конкурсної та змагальної програм будуть відзначені грамотами департаменту освіти і науки Київської обладержадміністрації, пам’ятними кубками.

Фото - Білоцерківська міська рада.