У Білій Церкві під час карантину дезінфікують сміттєві контейнери (ВІДЕО)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Dezinfektsiya.jpg)
Міське підприємство «КАТП-1028», яке надає послуги з вивезення твердих побутових відходів у Білій Церкві, посилило роботу по вивозу сміття та обробляє дезінфікуючим розчином контейнери і контейнерні майданчики у місті.
Про це повідомили у Департаменті житлово-комунального господарства Білоцерківської міськради.
У підприємстві звертаються до мешканців міста не паркувати машини навколо контейнерів і не перешкоджати роботі спецтранспорту, а також виконувати рекомендації по поводженню з сміттям.
Окрім того, у Білій Церкві підрядники залучили сучасну техніку для прибирання міста, зокрема від недопалків, які деякі несвідомі білоцерківці викидають повз урни.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/92571526_2694108240813220_253959109815042048_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/92735874_2694108584146519_6767125590832054272_o-1.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/92010949_2694115500812494_3765340786942541824_n.jpg)
Фото - Департамент ЖКГ Білоцерківської міськради.