У Білій Церкві чоловік носив у сумці зброю
Під час патрулювання вулиць увагу білоцерківських патрульних привернула дивна картина – п’ятеро осіб стояли навколо палаючої запальнички. Патрульні зі взводу тактико-оперативного реагування (ТОР) підійшли до чоловіків та попередили їх, що несправна запальничка може вибухнути.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68843015_1392235544276835_2269566895092924416_n.jpg)
У ході спілкування один із чоловіків занервувався, а тоді й зізнався, що в нагрудній сумці тримає зброю невідомого походження. З його слів, у пістолеті перероблене дуло.
![У Білій Церкві чоловік носив у сумці зброю](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/67890524_1392235527610170_7359527079894843392_n-1.jpg)
Усі деталі на місці події з’ясовувала слідчо-оперативна група.
Повідомляє Патрульна поліція Білої Церкви.