Новини
Україна
Культура
Економіка

У 2022-му на культуру в Україні виділяють 14,5 млрд грн

Ці кошти також передбачені на креативні індустрії та інформаційну політику.

У 2022-му на культуру в Україні виділяють 14,5 млрд грн - зображення

Про це повідомили на Урядовому порталі.

У бюджеті 2022 року на культуру, креативні індустрії та інформаційну політику передбачено 14,5 млрд грн.

Ці кошти, зокрема, мають витратити на реставрацію закладів загальнодержавного значення та будівництво меморіалів. Також планують посилити напрямок інформаційної безпеки держави, фінансувати Державної інспекції культурної спадщини України та Державної служби охорони культурної спадщини України. Крім того гроші витратять на збереження історико-культурної та архітектурної спадщини в національних і державних заповідниках, на підтримку книговидавничої справи та популяризацію української літератури, на забезпечення діяльності музеїв, бібліотек та культурно-просвітницьких центрів.

«Бюджет 2022 року на культуру, креативні індустрії та інформаційну політику – 14,5 млрд грн. У тому числі субвенції – 1,8 млрд грн. Додаткові 4,6 млрд грн – це ще й визнання їх вагомості. Таку динаміку щороку зростати варто зробити традицією держави».

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко

Нагадаємо, через відокремлення Держкіно від Міністерства культури та недофінансування культури в Україні у листопаді Олександр Ткаченко написав заяву про відставку. Проте вже в грудні міністр передумав залишати крісло.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.