#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Головні новини
Київ
Політика

Міністр культури Ткаченко написав заяву про відставку

11.11.2021

11 листопада 2021 року Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики України написав заяву про відставку. 

Олександр Ткаченко повідомив про відставку 11 листопада на своїй фейсбук-сторінці:

“Про причини. Рішення Кабміну щодо Держкіно приймалось без погодженням з МКІПом. Забрати Держкіно у Міністерства культури та інформполітики і передати його в управління Кабміну – нелогічно.

Це як забрати у компанії транспортний відділ і передати його в управління раді директорів. Такі стиль та підходи щодо управління процесами мене дивують – не мій концепт та цінності”

10 листопада Кабінет Міністрів на закритому засіданні проголосував за відокремлення Держкіно від Міністерства культури та інформаційної політики України. У зв’язку з цим рішенням Олександр Ткаченко мав подати 11 листопада про відставку до голови Верховної Ради.

Міністр виступав проти відокремлення Держкіно, адже, за словами співрозмовника, "це суперечить логіці реформи, розпочатої ще до того, як Ткаченко став міністром". 

Йдеться про передачу операційних функцій у відповідні центральні органи виконавчої влади – Держмистецтв, Держкіно, донедавна Держтуризму, Держетнополітики тощо, коли за міністерством залишалася функція формування політики, стратегій та координація діяльності ЦОВВ та регіонів у сфері культури й медіа.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.