Новини
Новини Київської області
Бровари
Біла Церква
Спорт
Різне

Три золота та бронза шахістів з Броварів на чемпіонаті Київщини


8 вересня в Білій Церкві завершилися чемпіонати Київської області з шахів серед дітей до 12, 16 і 20 років.

Команду Броварів представляли: Артемов Андрій, Дідок Данило, Волошановіч Юра, Вінніков Вадим, Спис Владислав, Кравченко Марія, Горова Дарина, Косач Станіслав, Парьоха Іван. Для всіх учасників це було гарним тренуванням на початку навчального року.

Броварському шаховому "десанту" вдалося завоювати найбільшу кількість медалей, а саме: 3 золота і 1 бронзу. Не було рівних Кравченко Марії серед дівчат до 16 років і Горовій Дар'ї серед дівчат до 20 років. До 16 років серед хлопчиків броварчанин Спис Владислав фінішував на 1 місці з 2 нічийними результатами і 5 перемогами. У впертій і жорсткої боротьби серед хлопчиків до 12 років без поразок пройшов всю дистанцію Дідок Данило, але завоював лише 3 місце. Стільки ж (5 з 7) очок набрав і Артемов Андрій, але за додатковим показником він став на 5 місце. Хорошу гру продемонстрували Косач Стас, Вінніков Вадим і Парьоха Ваня, які набрали по 4 очки і в підсумку розподіл 8-10 місць в турнірній таблиці. Наш 11-річний Юра Волошановіч проявив сміливість і характер і виступив в турнірі до 16 років, що заслуговує на повагу.

"Варто відзначити добрий виступ команд з Обухова, Білої Церкви та Бучі, саме в такому порядку, відповідно зайнятих місць. Сподіваюся, що всі призери та переможці гідно представлятимуть Київську область на всеукраїнських змаганнях!", - прокоментував змагання голова Федерації шахів міста Бровари Семен Гребенюк.