Тріо з Миронівки - переможці ІХ Всеукраїнського фестивалю
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71763893_523060785149061_8399701299230146560_n.jpg)
В місті Коростень відбувся ІХ Всеукраїнський фестиваль "Грай, гармонь" ім. В.П.Бугаєва, в якому взяли участь гармоністи, співаки, фольклорні та інструментальні ансамблі з різних куточків країни: Київщини, Житомирщини, Одещини, Чернігівщини тощо.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71543906_523060781815728_5933205785633882112_n.jpg)
Серед інших учасників - був представлений народний ансамбль української пісні "Золота Нива" з Миронівки. Виступивши на високому рівні, наше вокальне тріо посіло перше місце в номінації "Солісти", а колектив на чолі з талановитим керівником Ніною Северин нагороджений подякою "Бугаєвських зустрічей".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71643464_523065901815216_7909052198204473344_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71872759_523065981815208_6856437283973758976_n.jpg)