Новини
Світ-суспільство
За кордоном

Три крилаті ракети росії перетнули повітряний простір Молдови (ВІДЕО)

Молдова рішуче засуджує порушення її повітряного простору трьома російськими крилатими ракетами, коли росія сьогодні вранці атакувала українські міста.

Під час масованого обстрілу, три крилаті ракети, запущені з російських кораблів у Чорному морі, по Україні перетнули повітряний простір Молдови.

Про це повідомив міністр закордонних справ Молдови Ніку Попеску.

Глава МЗС повідомив, що вже доручив викликати посла росії для надання пояснень.

За його словами, Молдова рішуче засуджує порушення її повітряного простору трьома російськими крилатими ракетами, коли росія сьогодні вранці атакувала українські міста. Країна засуджує агресію росії, що триває, проти України.

Зазначимо, Державна прикордонна служба повідомила, що, у зв'язку з ворожими обстрілами на заході України, можливі перебої у роботі пунктів пропуску на кордоні з країнами ЄС та Республікою Молдова.

Нагадаємо, 10 жовтня ворог вдарив ракетами по Києву. Згодом стало відомо, що ракети вразили об‘єкти в центрі міста (в Шевченківському районі) та в Солом‘янському районі. Повітряна тривога, а значить і загроза, триває. Також у Київській області прильоти зафіксовано в трьох районах.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.