Новини
Новини Київської області
Вишгород
Суспільство
Культура

Толока у Національному музеї – заповіднику «Битва за Київ у 1943 році»


У впорядкуванні території закладу, що розташований у Вишгородському районі, взяли участь співробітники Пенсійного фонду та керівництво області

Територія Національного музею – заповідника «Битва за Київ у 1943 році», який дислокується у селі Нові Петрівці Вишгородського району, немала. І хоч співробітники музею постійно тримають її в порядку, все ж час від часу потрібні додаткові руки для «генерального прибирання». Не вперше допомагають музею працівники Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області.

Ось і напередодні відзначення 76-ї річниці вигнання нацистів з Києва, співтобітники ГУ ПФУ Київщини на чолі з Василем Фатхутдіновим вчергове приїхали, аби пітримати музей своєю працею. До толоки долучились працівники Пенсійного фонду України у Вишгородському районі з начальником Оксаною Тарасенко. Також у прибиранні території заповідника взяли участь заступник голови КОДА В’ячеслав Кучер та перший заступник голови Київської обласної ради Тетяна Семенова.

«Роботи було зроблено дуже багато – зібрали сміття, прибрали листя, розчистили територію від гілок. Закінчивши роботи з благоустрою території, з приємною втомою та з гордістю за проведену роботу учасники толоки в знак вшанування пам’яті та подвигу загиблих захисників України поклали квіти до Пам’ятника воїнам визволителям та до Пам’ятника Невідомому солдату. А директор музею-заповідника Іван Вікован провів гостям екскурсію», повідомляє  Національний музей-заповідник "Битва за Київ у 1943 році".

Фото: Національний музей-заповідник "Битва за Київ у 1943 році"