Блоги

Тимур Нагалевський: Політика співпраці Німеччини з РФ призвела до загрози російського вторгнення в Україну

В історії з поведінкою Німеччини щодо України вражає не сам факт відмови постачань зброї. А те, що саме політика співпраці Німеччини з РФ призвела до загрози російського вторгнення в Україну.

Тимур Нагалевський: Політика співпраці Німеччини з РФ призвела до загрози російського вторгнення в Україну - зображення

І речовий доказ - це Північний потік-2. Чимало експертів ще п’ять-шість років тому попереджало, що це не економічний проект, а геополітичний. І він неодмінно призведе не просто до скорочення транзиту російського газу через Україну, а до заохочення РФ до масштабного російського вторгнення в Україну.

Бо тепер у РФ немає стримуючого фактору, якою десятиліттями була українська газотранспортна система як один із стратегічних напрямків постачання російського газу в ЄС. Та Німеччина наполягала на своєму.

Відтак сьогодні вже очевидно, що Північним потоком-2 Берлін повністю розв’язав руки Москві стосовно України.

Більше того, коли тепер це стало за п’ять хвилин страшною реальністю, Німеччина сховалася в кущі й відмовляє нам у зброї (читай - підтримці), щоб чинити опір і захищатися.

Якась реінкарнація пакту Молотова-Ріббентропа. Дякувати Богові, є США, Велика Британія, Польща, країни Балтії, Чехія, Швеція.

Натомість позиція Німеччини завдає шкоди єдності як НАТО, так і ЄС. Гадаю, що не без допомоги Кремля та його брудних корупційних грошей.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.