Новини
Екологія
Київ

Тепло, як у квітні: ніч на 10 березня виявилась в Києві найтеплішою за 140 років


За даними спостережень метеостанції ЦГО ім. Б. Срезневського, температура в ніч на 10 березня в столиці під ранок не опустилась нижче +6,8°С, таким чином перевищивши попередній максимум для цієї ночі та ставши найтеплішою за 140 років.

Проте це далеко не єдиний рекорд весняного місяця, який нещодавно почався. З початку березня метеорологи обсерваторії вже зафіксували 7 температурних рекордів.

Зокрема, під час свят, ніч на 8 березня у столиці також була рекордно теплою. Стовпчик термометру не опустився нижче +7,0°С, що на 2,2°С вище, ніж це було у 1906 році. Натомість максимальна температура 5 березня після полудня у Києві піднялась до +15,3°С, таким чином перевищивши попередній рекорд для цього дня 1998 року на півградуса. А температура під ранок 6 березня не опустилась нижче +5,7°С, таким чином перевищивши попередній максимум для цієї ночі, який було зафіксовано 1999 року, на 0,7°С.

«Температура першої декади березня перевищує норму на 9,5°С і відповідає кліматичній нормі першої декади квітня», – зазначають в ЦГО.

Нагадаємо, на думку ВМО, у наступні роки на планеті може стати тільки спекотніше, що чекає на людство - читайте за посиланням.