Світ-суспільство

Тайвань проведе навчання з відбиття вторгнення Китаю (ВІДЕО)

08.08.2022
Тайвань цього тижня проведе військові навчання з бойовими стрільбами, що імітуватимуть захист острова від вторгнення Китаю.

Тайвань цього тижня проведе військові навчання з бойовими стрільбами, що імітуватимуть захист острова від вторгнення Китаю.

За словами армійців, навчання включатимуть розгортання сотень військовослужбовців та близько 40 гаубичних гармат.

Попри заклики припинити військові навчання навколо острова, уряд Пекіну продовжив спільні повітряні та морські навчання у понеділок після візиту Ненсі Пелосі.

Проте представники армії Тайваню запевнили, що тайванські навчання вже давно заплановані і не проводяться у відповідь на навчання Китаю.

На острові регулярно проходять військові навчання, що імітують відбиття китайського вторгнення, а минулого місяця в рамках своїх найбільших щорічних навчань практикувалося відбиття атак з моря в рамках "спільної операції з перехоплення".
Провайдер Інтернет послуг Best - це Швидкісний інтернет в Вишневому та якісне Телебачення в Україні.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.