Блоги

Тамара Буренко: Фільм Річниця, студенти університету імені Карпенко-Карого зняли документальне кіно в Ірпені

02.10.2022
Отже, до вашої уваги - ігровий короткометражний фільм РІЧНИЦЯ - про події, що відбуваються зараз з нами. Робота буде представлятись на міжнародних фестивалях

Тамара Буренко: Фільм Річниця, студенти університету імені Карпенко-Карого зняли документальне кіно в Ірпені - зображення

Ще влітку до мене звернулись студенти університету імені Карпенко-Карого, щоб допомогти реалізувати студентську роботу - зйомки документального кіно в Ірпені.

Але виявилось, що ми маємо справу із справжніми "профі" - студентами факультету "Режисура ігрового кіно, Кінооператорство, Драматургія кіно й телебачення".

Вони самостійно підібрали локацію, самостійно усе спланували та провели зйомки. Я тільки трішки допомогла організаційно.

І ось настав довгоочікуваний момент - фільм готовий до перегляду. То про що фільм?

Тамара Буренко: Фільм Річниця, студенти університету імені Карпенко-Карого зняли документальне кіно в Ірпені - зображення

Про життя, яке ми, українці, проживаємо зараз - усі людські емоції концентруються у певний час і у певному місці. А наше місто - як оголений нерв, дуже добре підсилило задум авторів.

Отже, до вашої уваги - ігровий короткометражний фільм РІЧНИЦЯ - про події, що відбуваються зараз з нами. Робота буде представлятись на міжнародних фестивалях.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.