Новини
Україна
Київ

Світло для киян і досі подається в режимі аварійних відключень, ‒ КМВА

Столиця, як і решта регіонів країни, отримує лімітований обсяг електропостачання.

Світло для киян і досі подається в режимі аварійних відключень, ‒ КМВА - зображення

У Київській міській військовій адміністрації розповіли, якою станом на ранок 20 грудня є ситуація в столиці з електрикою, теплом та водою.

Електропостачання

Зазначається, що після останніх повітряних атак ліквідація пошкоджень в енергосистемі України триває. Таким чином генерація електроенергії обмежена, тому столиця, як і решта регіонів країни, отримує лімітований обсяг електропостачання. Світло для споживачів досі подається в режимі аварійних відключень.

Також раніше повідомлялося, що через перепади електрики в Києві зупинили рух поїздів червоною лінією метро.

Водопостачання

Водопостачання працює в штатному режимі.

Теплопостачання

Щодо тепла в будинках киян. Котельні, які обслуговують приблизно 5% споживачів столиці, через енергетичні проблеми змушені відключатися та вмикатися почергово.

До слова, напередодні мер Києва Віталій Кличко повідомив, що в зв’язку із надзвичайно складною ситуацією в енергетиці та значеними пошкодженнями енергетичної інфраструктури, Укренерго застосовує в Києві більш значні обмеження. Тому наразі без стабільного електропостачання 10 котелень столиці. В результаті цього перебої з теплопостачанеям можуть виникнути в 144 житлових будинках міста.

Нагадаємо, в ніч на 19 грудня ворог атакував Київ "Шахедами".


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.