#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Технології
Київ

Столичні винахідники запатентували електрокар, що їздить на відходах

23.11.2021 3

Четверо винахідників зі столичного політехнічного ліцею КПІ отримали патент на гібридний електромобіль.

Фото: pixabay.com

Відповідний документ розмістили на у реєстрі “Укрпатенту”. Зазначається, що авторами винаходу стали є Ігор Мікульонок, Олег Козленко, Оксана Співак та Павло Шехет з Київського ліцею КПІ.

Гібридний електрокар працюватиме на органічному паливі. Це може бути побутове сміття, сухе опале листя, фрагменти дерев і чагарників.

Електрокар оснастили шасі з колесами, кузовом, бортовим джерелом електричної енергії, виконаним у вигляді двигуна внутрішнього згоряння з механічно з'єднаним із ним електрогенератором, електричним акумулятором, електродвигуном та трансмісію для передачі крутного моменту від електродвигуна на колеса.

 Модель належить до транспортних засобів з електричною тягою, зокрема до легкових електромобілів.Використання органічного палива істотно підвищує енергонезалежність транспорту.

Нагадаємо, на орбіті Землі випробували новий електроракетний двигун, який працює на газоподібному йоді. На думку експертів, ця технологія в майбутньому дозволить створити супутникові рухові системи, які будуть більш ефективними та доступними, ніж будь-які інші.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.