#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Вишгород
Культура

Стартував конкурс дитячого малюнка «Якби я був бортником»

17.09.2020 1 Косянчук Інна 0

Національний проєкт «Бортництво Полісся: архаїчна традиція у сучасному вимірі» запрошує школярів Рівненщини, Житомирщини та Київщини уявити себе бджолярами давньої традиції.

Фото ІА "Погляд"

Вишгородський історико-культурний заповідник як ініціатор Національного  проєкту «Бортництво Полісся: архаїчна традиція у сучасному вимірі» оголосив активність для школярів –  конкурс дитячого малюнка «Якби я був бортником».

 «Конкурс є продовженням та засвоєнням онлайн-уроку «Бортництво Полісся: архаїчна традиція у сучасному вимірі», повідомили "Погляду" у Вишгородському історико-культурному заповіднику. Онлайн-урок можна переглянути за посиланням.

Онлайн-урок розроблено для презентації історико-культурного та суспільного феномену бортництва. Створений він на основі дослідницьких матеріалів та наукових експедицій учасників Національного проєкту  до бортних господарств Київщини, Рівненщини та Житомирщини. Цей цікавий і пізнавальний міні-фільм розрахований на дитячу аудиторію, однак, зауважують у ВІКЗ, він буде цікавий і  дорослим.

Афіша ВІКЗ

«Ознайомтеся із матеріалами уроку та починайте малювати! Детальніше можна дізнатися про конкурс у розділі Конкурси за посиланням офіційного сайту ВІКЗ. Роботи надсилайте на емейл [email protected] або вайбер +380 63 4777 653», - запрошують організатори конкурсу. І підкреслюють, що Національний проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Фото ІА "Погляд"

Як повідомляв «Погляд», на Київщині знайдено осередки бортництва.