Новини
Бородянка
Немішаєве

Стали відомі подробиці про хворих на коронавірус на Бородянщині: звідки вони та хто

14.04.2020 Бобрик Юлія 0

Заступник голови Бородянської районної ради Олексій Черкашин у своєму звернені на Youtube розповів, з яких селищ три зафіксовані випадки коронавірусу в районі та якого віку і хто за професією люди, які захворіли.

«У нас на сьогодні (відео опубліковано 13 квітня, але на 14.04 кількість хворих на Бородянщині залишилася такою же – ред.) 3 випадки коронавірусу. Перший випадок це медпрацівник, який прописаний в Бородянці, але мешкає в Києві, лікується в Києві і вся контактна група знаходиться в Києві. Другий випадок - це чоловік, йому 34 роки, він мешкає в Загальцях. Зараз він знаходиться у Василькові, в інфекційній лікарні, у нього середня ступінь важкості захворювання, виявлена двостороння пневмонія, температура невелика. І третій випадок – це селище Немішаєво. Це жінка, якій 49 років, вона працює в Київській лікарні №6 в їдальні, тобто вона не медпрацівник», – розповівОлексій Черкашин.

Нагадаємо, раніше Немішаївський селищний голова Сергій Замідра сказав, що мешканка Немішаєвого, яка захворіла, є медиком.

Також Олексій Черкашин зазначив, що всі контактні групи Загалець і Немішаєвого відпрацьовані, ці люди наразі на самоізоляції і в середу їм зроблять ПРЛ-тести.

Натомість сьогодні о 18:00 відбудеться онлайн-зустріч з селищним головою Немішаєвого Сергієм Замідрою щодо ситуації з коронавірусом у громаді. Трансляція відбудеться на Facebook-сторінці Немішаївська громада.