Новини
Новини Київської області
Здоров'я

Стало відомо, які лікарні Київщини отримали кисневі концентратори


Для «ковідних» медзакладів області закуплено 179 нових кисневих концентраторів.

Фото з сайту omr.gov.ua

Як повідомила пресслужба Київської обласної держадміністрації, сім мільйонів гривень було спрямовано для закупівлі 179 нових кисневих концентраторів. Їх отримали 14 госпітальних баз області.

Зокрема, це такі медичні заклади:

По 30 -  Фастівська центральна районна лікарня та Обухівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування.

По 20 - Ставищенська лікарня та Вишгородська центральна районна лікарня.

По 10 – Бородянська центральна районна лікарня, Сквирська і Яготинська центральні міські лікарні, Київська обласна клінічна лікарня.

Решту концентраторів розподілили між Київською обласною дитячою лікарнею, Київським обласним кардіологічним диспансером, Миронівською опорною багатопрофільною лікарнею, Славутицькою міською лікарнею, Макарівською центральною районною лікарнею і Богуславською центральною лікарнею. .

«Ми продовжуємо забезпечувати наші «ковідні» лікарні усім необхідним. І серед ключових пріоритетів залишається розширення кисневої мережі. Це зумовлено тим, що вірус стає щоразу агресивнішим. Через це все більше наших людей переносять хворобу у важкій формі і потребують кисневої підтримки. Саме тому ми на початку року закупили ще 179 нових концентраторів і в залежності від потреби розподілили їх між нашими госпітальними базами», – зауважив  Голова КОДА Василь Володін.

Також днями кисневі концентратори від Порошенка отримала Бородянська амбулаторія.

Як повідомляв «Погляд», в Україні за минулу добу COVID-19 виявили у більш ніж 13 тис. людей.  З них –851 житель Київщини.  А вчора  на Бориспільщині місячне немовля госпіталізували з COVID-19. Сьогодні ж на Вишгородщині за добу зафіксовано 4 летальні випадки від COVID-19

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.