#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна-суспільство
Економіка

Стало відомо, чи підниме "Укразалізниця" насутпного року ціни на квитки

09.12.2021 2
У 2022 році в компанії планують оновлення пасажирського рухомого складу, покращення послуг для пасажирів, а також новий підхід до ціноутворення.

Стало відомо, чи підниме

Про це повідомила пресслужба "Укрзалізниці".

Зазначається, що наступного року пасажирам не слід очікувати зростання вартості квитків на поїздки залізницею. Разом з тим, компанія розробляє новий підхід до формування цін на квитки.

Вартість квитка, як пояснили в "Укрзалізниці", формуватиметься на основі низки факторів, зокрема, популярності напрямку, часу придбання проїзного документа тощо.

Гнучка система ціноутворення дозволить заощаджувати купуючи квитки заздалегідь.

Окрім цього, "Укрзалізниця" анонсувала наступного року оновлення пасажирського рухомого складу та поліпшення сервісу для пасажирів.

Нагадаємо, з 12 грудня в Україні запровадять новий розклад приміських потягів.

Окрім цього, в Україні з’явиться залізничний маршрут-рекордсмен – №5/6 Маріуполь-Рахів, протяжністю 1806 кілометрів. Він проходитиме через Запоріжжя, Дніпро, Білу Церкву, Львів, Івано-Франківськ. Його кінцева зупинка знаходиться у найбільш високогірному місті України.

Окрім цього, з 12 грудня до популярного гірськолижного курорту Буковель збільшать кількість потягів. окрім цього, до курорту можна буде дістатися на автобусах, які також вийдуть на маршрут із зазначеної дати.

Для зручності і щоб бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.