Новини
Новини світу
Російсько-Українська війна

США зняли заборону: на постачання та використання американської зброї "Азову" (ВІДЕО)

Відтепер бригада Нацгвардії "Азов" має доступ до такої ж військової допомоги від США, як і будь- який інший підрозділ українських захисників.

Адміністрація президента США Джо Байдена зняла заборону на постачання і використання зброї 12-й бригаді спеціального призначення «Азов», накладену багато років тому.

Про це повідомляє The Washington Post, із посиланням на Державний департамент США.

"Після ретельного перегляду українська 12-та бригада спецпризначення "Азов" пройшла перевірку відповідно до закону Ліхі, проведену Державним департаментом США".

Як зазначається, закон, що отримав назву на честь сенатора Патріка Ліхі, забороняє передачу військової допомоги США іноземним підрозділам, які чинили серйозні порушення прав людини.

Державний департамент не знайшов «жодних доказів» таких порушень, йдеться в заяві.

При цьому, представник Держдепартаменту відмовився повідомити, коли було знято заборону і чи вже надійшла американська зброя до "Азову".

Відтепер бригада Нацгвардії "Азов" матиме доступ до такої ж військової допомоги від США, як і будь-який інший підрозділ українських захисників.

Нагадаємо, Президент США Джо Байден під час зустрічі з Зеленським у Франції оголосив про новий пакет військової допомоги для України на суму 225 млн доларів. До нього зокрема увійдуть БТРи, гаубиці й ракети для ППО.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.