#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Світ-суспільство
За кордоном

США дозволили трьом країнам Балтії постачати Україні військові ракети (ВІДЕО)

20.01.2022
Державний департамент дозволив трьом союзникам із НАТО постачати в Україну протитанкові ракети та іншу зброю американського виробництва.

Державний департамент США дозволив трьом країнам Балтії – Литві, Латвії та Естонії – постачати Україні ракети та іншу американську зброю на тлі загрози військового вторгнення Росії.

Наразі Естонія має право передати Україні протитанкові ракети, а Литва – ракети класу "земля-повітря" Stinger.

Згідно з правилами експортного контролю з боку Сполучених Штатів країни-союзники повинні спочатку отримати схвалення в Держдепартаменті перед тим, як передавати будь-яку зброю, отриману від американської сторони, іншим державам.

Раніше повідомлялося, що Велика Британія готова збільшити постачання зброї до України.

Нагадаємо, в Україну прибуло озброєння з Великої Британії. Нове озброєння надасть можливість захистити населення й інфраструктуру та вберегти від можливої ескалації.

До слова, президент США закликає президента Російської Федерації обрати мирний шлях, бо вважає, що російське вторгнення в Україну може бути неминучим.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.