#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Політика

Ентоні Блінкен: вторгнення в Україну може бути неминучим (ВІДЕО)

19.01.2022
Держсекретар США намагається послабити напруженість між Росією та Україною.

Росія планує значно посилити війська на кордоні з Україною.

Про це повідомив держсекретар США Ентоні Блінкен після зустрічі зі співробітниками Посольства США в Києві.

"Ми знаємо, що є плани підсилити цю силу ще більше у дуже короткий термін, і це забезпечує президента Путіна потенціалом, також у дуже короткий термін, аби здійснити подальші агресивні дії проти України", – повідомив Ентоні Блінкен.

Зі свого боку він закликає президента Російської Федерації обрати мирний шлях, бо вважає, що російське вторгнення в Україну може бути неминучим.

"Я рішуче, рішуче сподіваюсь, що ми зможемо зберігати це питання на дипломатичному і мирному порядку денному, але, врешті-решт, це буде рішення президента Путіна", – наголосив головний дипломат президента США.

Нагадаємо, держсекретар США прибув до України та планує зустрітися з президентом Володимиром Зеленським та міністром закордонних справ Дмитром Кулебою, щоб обговорити підтримку України з боку США, а також активні дипломатичні зусилля з врегулювання російсько-українського збройного конфлікту.

Напередодні зустрічі з українським керівництвом Ентоні Блінкен заявив, що у президента РФ Володимира Путіна ще є шанс налагодити відносини між країнами та врегулювати кризу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.