Новини
Буча
Спорт

“Срібло” для бучанських кікбоксерів на міжнародному турнірі у Латвії

Нещодавно у Ризі (Латвія) пройшов міжнародний турнір з кікбоксингу “LATVIA OPEN KICKBOXING WAKO” в розділах К-1 та кік-лайт. Спортсмени із Бучі вибороли у змаганнях “срібло”.

Бучу в складі Національної збірної України представляли кікбоксери спортивного клубу “IPPON” Євгеній Ковеня та Максим Радько.

Змагання відбувалися на високому професійному рівні. Нагороди виборювали майже 350 спортсменів з 9 країн Європи.

У запеклих двобоях бучанці показали чудові результати, посівши друге місце в розділі кік-лайт у своїх вагових категоріях.

Євгенію Ковені випала честь проводити рейтинговий поєдинок за “Пояс Чемпіона Турніру” від президента Латвії.

Прикро, але за рішенням суддівської колегії наш спортсмен поступився латвійцю.

Вітаємо кікбоксерів та їхнього тренера Романа Ковеню з призовими місцями та бажаємо нових перемог.