Новини
Новини світу
За кордоном

Справа МН-17: путін особисто схвалив транспортування ЗРК “Бук” до України (ВІДЕО)

Існують «переконливі ознаки» того, що саме володимир путін наказав поставити на окуповану Донетчину ЗРК «Бук», з якої підтримувані росією сепаратисти збили літак Malaysia Airlines в липні 2014 року.

путін особисто схвалив ввезення на територію України ракети, з якої у 2014 році був збитий літак рейсу MH17 малазійської авіакомпанії.

Це стверджує міжнародна слідча група під керівництвом Нідерландів.

Проте 8 лютого, в середу, команда заявила, що призупинила своє кримінальне розслідування через недостатню кількість доказів і імунітет, який унеможливив судове переслідування головного винуватця катастрофи рейсу MH17, в результаті якої загинули всі 298 пасажирів

Слідчі констатували, що наразі немає доказів, що путін наказав збити літак. До того ж він у будь-якому випадку захищений від судового переслідування, згідно з голландським законодавством, оскільки він користується імунітетом як глава держави.

«Тепер розслідування досягло своєї межі. Усі потенційні варіанти вичерпано», — прокурор Нідерландів Дігна ван Боцелер.

Нагадаємо, в листопаді 2022 року суд Гааги заявив про фальсифікацію доказів, наданих російською стороною у справі про авіакатастрофу МН17. Також суд ухвалив що літак був збитий ракетою ЗРК "Бук" з території окупованого населеного пункту Первомайське в Донецькій області.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.