Спортсменка з Борисполя стала чемпіонкою з класичного паверліфтингу
![Спортсменка з Борисполя стала чемпіонкою з класичного паверліфтингу Спортсменка з Борисполя стала чемпіонкою з класичного паверліфтингу - зображення](/storage/resized/lg/news/958c9e90-3191-49d2-98e0-013583c2c39a/08_sport.jpg)
Днями відбувся чемпіонат з класичного паверліфтингу від Федерації паверліфтингу міста Києва, повідомляє пресслужба управління фізичної культури і спорту КОДА.
На змаганнях чудові результати показали спортсмени з Борисполя. Зокрема, Назар Заміхівський із Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи посів друге місце за сумою трьох вправ серед юніорів у вазі до 83 кг.
А от Марина Зуй, яка представляла Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення, стала чемпіонкою змагань у своїй категорії. Спортсменка змагалася у ваговій категорії до 69 кг. В результаті спортсменка посіла перше місце в категорії та виграла абсолютний залік з результатом, який на 12,5 кг перевищив норматив майстра спорту України.
Нагадаємо, в Дар'ї Блашко, яка мала представляти Київську область на Олімпіаді-2022, було виявлено коронавірус.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.