Бориспіль
Спорт

Спортсменка з Борисполя стала чемпіонкою з класичного паверліфтингу

Ще один паверліфтер виборов срібло.

Спортсменка з Борисполя стала чемпіонкою з класичного паверліфтингу - зображення

Днями відбувся чемпіонат з класичного паверліфтингу від Федерації паверліфтингу міста Києва, повідомляє пресслужба управління фізичної культури і спорту КОДА.

На змаганнях чудові результати показали спортсмени з Борисполя. Зокрема, Назар Заміхівський із Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи посів друге місце за сумою трьох вправ серед юніорів у вазі до 83 кг.

А от Марина Зуй, яка представляла Бориспільський міський центр спорту та фізичного здоров’я населення, стала чемпіонкою змагань у своїй категорії. Спортсменка змагалася у ваговій категорії до 69 кг. В результаті спортсменка посіла перше місце в категорії та виграла абсолютний залік з результатом, який на 12,5 кг перевищив норматив майстра спорту України.

Нагадаємо, в Дар'ї Блашко, яка мала представляти Київську область на Олімпіаді-2022, було виявлено коронавірус.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.