#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Обухів
Спорт
Українка

Спортсмени з Обухівщини здобули «золото» та «бронзу» на Відкритому кубку з вільної боротьби

09.12.2021 965
Борцям вільного стилю вдалося стати найкращими серед 700 учасників кубку.

Спортсмени з Обухівщини здобули «золото» та «бронзу» на Відкритому кубку з вільної боротьби - зображення
Фото: Facebook ПРО.Обухів

У грудні в Львові відбувся Відкритий кубок з вільної боротьби. У змаганнях взяли участь спортсмени з Латвії, Білорусі, Молдови, Азербайджану та України.

Серед більш ніж 700 учасників кубку за чемпіонство змагалися і вихованці КОШВСМ та ДЮСШ Українки та Обухова, досягши чудових результатів. Спортсмени вибороти дві золоті та дві бронзові нагороди, повідомляють на сайті Української громади

Чемпіонками турніру стали Попова Влада та Євгенія Друзенко, а Данило Часовський та Ростислав Марченко привезли додому «бронзу».

Нагадаємо, також обухівські танцюристи здобули перемогу на Всеукраїнському конкурсі, а юні артистки з Українки вибороли «золото» на Всеукраїнському фестивалі.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.